MW173KB1503F01
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
型号:
MW173KB1503F01
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications Medical
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, cULus
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 3.74" L x 2.13" W x 1.26" H (95.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Product Status Not For New Designs
Weight -
Current - Output (Max) 2A
Series MW173KB (20-32W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Cord Length 70.9" (1.80m)
Region Utilized International
Efficiency Level IV
Voltage - Output 15V
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Package Box
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC