Chinsan (Elite)
型号:
MW2G680MNN1625A4E
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.489
$2.489
10
$2.01305
$20.1305
50
$1.75655
$87.8275
100
$1.53691
$153.691
500
$1.171008
$585.504
1000
$1.024632
$1024.632
2500
$0.988038
$2470.095
5000
$0.951444
$4757.22
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.043" (26.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 550 mA @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | MW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 621.5 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Chinsan (Elite) |
| Capacitance | 68 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 400 mOhms |