MWI75-12T7T
IXYS
型号:
MWI75-12T7T
品牌:
IXYS
封装:
E2
描述:
IGBT MODULE 1200V 110A 355W E2
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
NTC Thermistor Yes
Configuration Three Phase Inverter
Current - Collector (Ic) (Max) 110 A
Input Capacitance (Cies) @ Vce 5.35 nF @ 25 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200 V
Supplier Device Package E2
Series -
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.15V @ 15V, 75A
Input Standard
Package / Case E2
Power - Max 355 W
Mfr IXYS
Current - Collector Cutoff (Max) 4 mA