MWLA1235S-4R7MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
型号:
MWLA1235S-4R7MT
描述:
FIXED IND 4.7UH 18MOHM 22000MA
库存 : 477
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 22A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 18mOhm Max
Series MWLA-S
Inductance 4.7 µH