MWSA0603S-470MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
型号:
MWSA0603S-470MT
描述:
FIXED IND 47UH 1.5A 385MOHM SMD
库存 : 1408
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 385mOhm Max
Series MWSA-S
Inductance 47 µH