MWSA1204S-6R8MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
型号:
MWSA1204S-6R8MT
描述:
FIXED IND 6.8UH 9A 20 MOHM SMD
库存 : 720
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 14A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.504" W (13.45mm x 12.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 20mOhm Max
Series MWSA-S
Inductance 6.8 µH