MWSET1-2-1-19
Essentra Components
型号:
MWSET1-2-1-19
描述:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT PUSH IN
库存 : 2942
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Color Natural
Panel Hole Size 0.067" (1.70mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Material Flammability Rating UL94 V-0
Mounting Type Push In
Product Status Active
Type Attributes Micro
Series Richco
Screw Size -
Type Clip, Wire Saddle
Panel Thickness 0.093" (2.36mm)
Length 0.280" (7.11mm)
Mfr Essentra Components
Features Flame Retardant
Height 0.240" (6.10mm)
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Adhesive -
Width 0.080" (2.03mm)
Material Thickness -
Opening Size 0.190" L x 0.110" H (4.83mm x 2.79mm)