MWW5FT825R
Stackpole Electronics Inc
型号:
MWW5FT825R
封装:
Axial
描述:
RES 825 OHM 1% 5W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 825 Ohms
Series MWW
Power (Watts) 5W