Sensata-Gigavac Clean Energy
型号:
MX15BE
封装:
-
批次:
-
描述:
MX SERIES POWER CONTACTOR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$210.045
$210.045
10
$196.91315
$1969.1315
25
$183.78586
$4594.6465
50
$177.22193
$8861.0965
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Coil Power | 2.8W |
| Switching Voltage | - |
| Contact Rating (Current) | 500 A |
| Termination Style | Stud |
| Coil Current | 230 mA |
| Coil Resistance | 52.17Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | MX15 |
| Operate Time | 20 ms |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Mfr | Sensata-Gigavac Clean Energy |
| Release Time | 12 ms |
| Must Operate Voltage | 8 VDC |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Bulk |