Macronix
型号:
MX25L6433FMI-08Q
品牌:
封装:
16-SOP
批次:
-
描述:
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 16SOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.4155
$1.4155
10
$1.28915
$12.8915
25
$1.25438
$31.3595
50
$1.24811
$62.4055
100
$1.11568
$111.568
250
$1.112412
$278.103
500
$1.095616
$547.808
1000
$1.049104
$1049.104
5000
$0.976752
$4883.76
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Organization | 8M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOP |
| Series | MXSMIO™ |
| Write Cycle Time - Word, Page | 50µs, 1.2ms |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Memory Size | 64Mbit |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 2.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tube |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MX25L6433 |