Macronix
型号:
MX25L6445EM2I-10G
品牌:
封装:
8-SOP
批次:
-
描述:
IC FLASH 64MBIT SPI 104MHZ 8SOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.261
$2.261
10
$2.0292
$20.292
25
$1.99804
$49.951
50
$1.99272
$99.636
100
$1.78068
$178.068
250
$1.72216
$430.54
500
$1.71589
$857.945
1000
$1.597805
$1597.805
5000
$1.44628
$7231.4
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 104 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 8M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Series | MX25xxx45 - MXSMIO™ |
| Write Cycle Time - Word, Page | 300µs, 5ms |
| Package / Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Memory Size | 64Mbit |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tube |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MX25L6445 |