Macronix
型号:
MX25U1632FZUI02
品牌:
封装:
8-USON (2x3)
批次:
-
描述:
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8USON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.798
$0.798
10
$0.7296
$7.296
25
$0.72048
$18.012
50
$0.7163
$35.815
100
$0.640395
$64.0395
250
$0.63498
$158.745
500
$0.625613
$312.8065
1000
$0.603231
$603.231
5000
$0.549442
$2747.21
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI |
| Memory Organization | 2M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-USON (2x3) |
| Series | - |
| Access Time | 6 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 40µs, 3ms |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Memory Size | 16Mbit |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 2V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MX25U1632 |