Macronix
型号:
MX25U6432FZNI02
品牌:
封装:
8-WSON (6x5)
批次:
-
描述:
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8WSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.558
$1.558
10
$1.42215
$14.2215
25
$1.38358
$34.5895
40
$1.37655
$55.062
80
$1.230488
$98.43904
230
$1.226906
$282.18838
570
$1.2084
$688.788
1140
$1.1571
$1319.094
5130
$1.0773
$5526.549
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI |
| Memory Organization | 8M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (6x5) |
| Series | MXSMIO™ |
| Write Cycle Time - Word, Page | 40µs, 3ms |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Memory Size | 64Mbit |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 2V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MX25U6432 |