Macronix
型号:
MX29F200CTTI-70G
品牌:
封装:
48-TSOP
批次:
-
描述:
IC FLASH 2MBIT PARALLEL 48TSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.9735
$2.9735
10
$2.6752
$26.752
25
$2.63378
$65.8445
40
$2.626988
$105.07952
96
$2.347288
$225.339648
288
$2.270101
$653.789088
480
$2.261855
$1085.6904
960
$2.106198
$2021.95008
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 256K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TSOP |
| Series | MX29F |
| Access Time | 70 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 70ns |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Memory Size | 2Mbit |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MX29F200 |