MX555ABH25M0000
封装:
批次:
描述:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
购买数量:
递送:
付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 95mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MX55 |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.63V |
| Output | LVCMOS |
| Mfr | Microchip Technology |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 25 MHz |