首页 / 晶体 / MXJEAFC20M0
minImg
MXJEAFC20M0
Meritek
型号:
MXJEAFC20M0
品牌:
Meritek
描述:
HC49S 18PF 10/20PPM -20/70C 20M
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 50
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.165" (4.20mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series MXJ
Type MHz Crystal
Mfr Meritek
Operating Mode Fundamental
Frequency 20 MHz