CTS-Frequency Controls
型号:
MXO45HS-3C-3M686400
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.4105
$3.4105
10
$3.25185
$32.5185
50
$3.08883
$154.4415
100
$2.76374
$276.374
500
$2.601195
$1300.5975
1000
$2.276048
$2276.048
2500
$2.113474
$5283.685
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.240" (6.10mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 26mA |
| Size / Dimension | 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MXO45HS |
| Function | - |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | HCMOS, TTL |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Frequency | 3.6864 MHz |
| Package | Tray |