首页 / 振荡器 / MXO45HST-3C-20M000000
minImg
MXO45HST-3C-20M000000
CTS-Frequency Controls
型号:
MXO45HST-3C-20M000000
描述:
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS TH
库存 : 1185
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.240" (6.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Size / Dimension 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series MXO45HS
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Voltage - Supply 5V
Output HCMOS, TTL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 20 MHz