Omron Automation and Safety
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.983
$21.983
25
$20.8525
$521.3125
50
$19.836
$991.8
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | Plug In |
| Contact Rating (Current) | 5 A |
| Coil Current | 4.2 mA |
| Mounting Type | Socketable |
| Coil Resistance | 18.79 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 72 VAC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | MY |
| Operate Time | 20 ms |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Coil Voltage | 240VAC |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Must Operate Voltage | 192 VAC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | Lighted Indicator, RC Circuit |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MY2NC |