MY3-AC200/220
Omron Automation and Safety
型号:
MY3-AC200/220
描述:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 220V
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max
Termination Style Plug In
Contact Rating (Current) 5 A
Coil Current 5.3 mA
Mounting Type Socketable
Coil Resistance 12.95 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 66 VAC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Seal Rating -
Relay Type General Purpose
Coil Insulation -
Series MY
Operate Time 20 ms
Mfr Omron Automation and Safety
Coil Voltage 220VAC
Contact Material Silver (Ag)
Must Operate Voltage 176 VAC