MZA2010Y241C
TDK Corporation
型号:
MZA2010Y241C
描述:
FERRITE BEAD 240 OHM 0804 4LN
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 600mOhm
Impedance @ Frequency 240 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series MZA
Package / Case 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 100mA