MZAH1005F262-R35TF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
型号:
MZAH1005F262-R35TF
描述:
FERRITE BEAD 2.6K OHM 0402 1LN
库存 : 12899
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 800mOhm
Impedance @ Frequency 2.6 kOhms @ 900 MHz
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.026" (0.65mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MZA
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 350mA