Panasonic - BSG
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.6785
$6.6785
10
$5.53945
$55.3945
请发送询价,我们将立即回复。

| Standard Charge Current | 130mA |
| Termination Style | Solder Tab |
| Battery Cell Size | SC |
| Discharge Rate | 260mA |
| Voltage - Rated | 1.2 V |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Weight | 51.26 g |
| Series | Cadnica |
| Capacity | 1.3Ah |
| Standard Charge Time | 16Hrs |
| Battery Chemistry | Nickel Cadmium |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |