N05DB3R3M
Taiyo Yuden
型号:
N05DB3R3M
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
FIXED IND 3.3UH 2.5A 40 MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.240" L x 0.232" W (6.10mm x 5.90mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40mOhm Max
Series N
Inductance 3.3 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 45MHz