N08DPB2R2M
Taiyo Yuden
型号:
N08DPB2R2M
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
FIXED IND 2.2UH 3.4A 32 MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 32mOhm Max
Series N
Inductance 2.2 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 56MHz