Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$73.6345
$73.6345
10
$68.723
$687.23
25
$66.26896
$1656.724
50
$65.28704
$3264.352
100
$63.814445
$6381.4445
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Cable Type | - |
| 1st Connector | LC/UPC Duplex |
| 2nd Connector | ST/UPC Duplex |
| Jacket (Insulation) Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Fiber Type | 9/125 |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Type | Singlemode, Duplex, OS2 |
| Length - Overall | 16.4' (5.0m) |
| Color - Cable | Yellow |
| Mfr | Tripp Lite |
| Cable Diameter | - |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Box |
| Color - Connectors | - |
| Bend Radius | 10mm |