N50500400000G
Amphenol Anytek
型号:
N50500400000G
描述:
QUICK CONNECT_5P,YELLOW COLOR
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Insulation Height 0.274" (6.95mm)
Contact Tail Length -
Ingress Protection -
Housing Material -
Material Flammability Rating -
Header Orientation -
Product Status Active
Contact Mating Finish -
Number of Levels 1
Current - UL 24 A
Screw Size -
Mfr Amphenol Anytek
Plug Wire Entry 180°
Contact Material -
Features -
Wire Gauge or Range - mm² -
Wire Gauge or Range - AWG -
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Number of Positions 5
Positions Per Level 5
Torque - Screw -
Termination Style Screwless - Push-In Spring
Color Yellow
Wire Strip Length 11mm
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Current - IEC -
Series N5
Type Plug, Female Sockets
Voltage - UL 300 V
Pitch 0.157" (4.00mm)