首页 / 微调电位计 / N6L50T0C-472-3030
minImg
N6L50T0C-472-3030
Amphenol Piher Sensing Systems
型号:
N6L50T0C-472-3030
描述:
6MM TRIMMER POTENTIOMETER THT
库存 : 4754
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Termination Style PC Pins
Tolerance ±30%
Number of Turns 1
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.343" x 0.252" Face (8.70mm x 6.40mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Resistance 4.7 kOhms
Series N6
Power (Watts) 0.1W, 1/10W