Littelfuse Inc.
型号:
NANOASMDCH016F-2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PTC RESET FUSE 30V 160MA 1206
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6365
$0.6365
5
$0.6213
$3.1065
10
$0.6023
$6.023
50
$0.50673
$25.3365
100
$0.42066
$42.066
250
$0.38247
$95.6175
500
$0.32509
$162.545
1000
$0.286843
$286.843
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Max | 30V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 160 mA |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | UL |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 20 A |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.58mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 6 Ohms |
| Series | PolySwitch®, ASMD |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | 0.045" (1.14mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric), Concave |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 700 mOhms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 800 mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 100 ms |