onsemi
型号:
NB3H63143G00MNR2G
品牌:
封装:
16-QFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC CLOCK GENERATOR PROGR 16QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.712
$4.712
10
$4.23415
$42.3415
25
$4.00254
$100.0635
100
$3.46883
$346.883
250
$3.290914
$822.7285
500
$2.952942
$1476.471
1000
$2.490425
$2490.425
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:3 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 3.63V |
| Output | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Mfr | onsemi |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Base Product Number | NB3H63143 |