onsemi
型号:
NB3L204KMNG
品牌:
封装:
24-QFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.2365
$8.2365
10
$7.43755
$74.3755
25
$7.09118
$177.2795
100
$6.157235
$615.7235
250
$5.880538
$1470.1345
500
$5.361667
$2680.8335
1000
$4.669848
$4669.848
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Input | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.63V |
| Output | HCSL |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 350 MHz |
| Base Product Number | NB3L204 |