NB3N62208MNTXG
onsemi
型号:
NB3N62208MNTXG
品牌:
onsemi
封装:
20-QFN (4x4)
描述:
IC CLK GEN VCXO LVPECL 20QFN
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 1:1
Differential - Input:Output No/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 20-QFN (4x4)
PLL Yes
Series PureEdge™
Input Crystal
Package / Case 20-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 2.97V ~ 3.63V
Output LVPECL
Mfr onsemi
Divider/Multiplier No/Yes
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 622.08MHz