onsemi
型号:
NB4N121KMNR2G
品牌:
封装:
52-QFN (8x8)
批次:
-
描述:
IC CLK BUFFER 1:21 400MHZ 52QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.6805
$9.6805
10
$8.7419
$87.419
25
$8.3353
$208.3825
100
$7.23748
$723.748
250
$6.9122
$1728.05
500
$6.3023
$3151.15
1000
$5.4891
$5489.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Ratio - Input:Output | 1:21 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 52-QFN (8x8) |
| Series | - |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Input | CML, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Package / Case | 52-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Output | HCSL |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 400 MHz |
| Base Product Number | NB4N121 |