Panasonic - BSG
型号:
NBL-414/DN
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BATTERY LITH 2V 1MAH COIN 4.8MM
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Standard Charge Current | - |
| Termination Style | - |
| Battery Cell Size | Coin, 4.8mm |
| Discharge Rate | - |
| Voltage - Rated | 2 V |
| Size / Dimension | 0.19" Dia x 0.06" H (4.8mm x 1.5mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 0.08 g |
| Series | NBL |
| Capacity | 1mAh |
| Standard Charge Time | - |
| Battery Chemistry | Lithium |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Base Product Number | NBL-414 |