Vicor Corporation
型号:
NBM2317S60E1560T0R
封装:
-
批次:
-
描述:
DC DC CONVERTER 13.5V 810W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$78.7455
$78.7455
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 13.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.90" L x 0.68" W x 0.29" H (22.8mm x 17.3mm x 7.4mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 60A |
| Supplier Device Package | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 38V |
| Series | VI Chip® NBM™ (800W) |
| Power (Watts) | 810 W |
| Type | Bus Converter Module |
| Package / Case | 6-SMD Module |
| Efficiency | 97.9% |
| Mfr | Vicor Corporation |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Package | Tray |
| Base Product Number | NBM2317 |