onsemi
型号:
NC7S86P5X-L22057
品牌:
封装:
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
批次:
-
描述:
IC GATE XOR 1CH 2-INP SC70-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.361
$0.361
10
$0.2736
$2.736
25
$0.247
$6.175
100
$0.13471
$13.471
250
$0.130226
$32.5565
500
$0.116755
$58.3775
1000
$0.089813
$89.813
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 17ns @ 6V, 50pF |
| Logic Type | XOR (Exclusive OR) |
| Input Logic Level - Low | 0.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | SC-88A (SC-70-5/SOT-353) |
| Series | 7S |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Input Logic Level - High | 1.5V |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | onsemi |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 1 µA |
| Base Product Number | 7S86 |
| Current - Output High, Low | 2.6mA, 2.6mA |