onsemi
型号:
NCL30488A4DR2G
品牌:
封装:
7-SOIC
批次:
-
描述:
IC LED DRVR OFFL ANALOG 7SOIC
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | LED Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 10.2V |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Supplier Device Package | 7-SOIC |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | AC DC Offline Switcher |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads |
| Voltage - Supply (Max) | 30V |
| Voltage - Output | 0.333V ~ 30V |
| Mfr | onsemi |
| Frequency | - |
| Dimming | Analog |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 500mA |
| Base Product Number | NCL30488 |