onsemi
型号:
NCP10970A1DR2G
品牌:
封装:
16-SOIC
批次:
-
描述:
DUAL OUTPUT HV BUCK SWITCHER 3.3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9665
$1.9665
10
$1.76795
$17.6795
25
$1.6682
$41.705
100
$1.334465
$133.4465
250
$1.167664
$291.916
500
$1.1343
$567.15
1000
$0.900771
$900.771
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Series | - |
| Applications | Lighting |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 15 Leads |
| Voltage - Supply | 7V ~ 9.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 340µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Base Product Number | NCP10970 |