NCP1250ASN65T1G
onsemi
型号:
NCP1250ASN65T1G
品牌:
onsemi
封装:
6-TSOP
描述:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 6TSOP
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Topology Flyback
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Breakdown -
Product Status Obsolete
Internal Switch(s) No
Supplier Device Package 6-TSOP
Series -
Control Features -
Fault Protection Over Power, Over Voltage, Short Circuit
Package / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Frequency - Switching 65kHz
Voltage - Start Up 18 V
Mfr onsemi
Duty Cycle 80%
Package Tape & Reel (TR)
Output Isolation Isolated
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 8.8V ~ 28V