onsemi
型号:
NCP12510ASN65T1G
品牌:
封装:
6-TSOP
批次:
-
描述:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 6TSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.665
$0.665
10
$0.5833
$5.833
25
$0.54796
$13.699
100
$0.41534
$41.534
250
$0.353476
$88.369
500
$0.335806
$167.903
1000
$0.256272
$256.272
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | - |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | No |
| Supplier Device Package | 6-TSOP |
| Series | - |
| Control Features | - |
| Fault Protection | Over Power, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Frequency - Switching | 65kHz |
| Voltage - Start Up | 18 V |
| Mfr | onsemi |
| Duty Cycle | 80% |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Isolation | Isolated |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.9V ~ 35V |
| Base Product Number | NCP12510 |