onsemi
型号:
NCP1362ABDR2G
品牌:
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
PRIMARY SIDE PWM CONTROLLER FOR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8265
$0.8265
10
$0.72865
$7.2865
25
$0.684
$17.1
100
$0.518605
$51.8605
250
$0.44137
$110.3425
500
$0.419292
$209.646
1000
$0.319998
$319.998
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Topology | Flyback, Secondary Side SR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | - |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | No |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Control Features | Soft Start |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | - |
| Mfr | onsemi |
| Duty Cycle | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Isolation | Isolated |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 6.5V ~ 28V |
| Base Product Number | NCP1362 |