onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.741
$0.741
10
$0.64885
$6.4885
25
$0.60952
$15.238
100
$0.461985
$46.1985
250
$0.393186
$98.2965
500
$0.37354
$186.77
1000
$0.285076
$285.076
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mode | Critical Conduction (CRM) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | - |
| Voltage - Supply | 9.5V ~ 20V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Startup | 23.5 µA |
| Base Product Number | NCP1607 |