onsemi
型号:
NCP51510MNTAG
品牌:
封装:
10-DFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC REG LDO DDR 1OUT 10DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.501
$1.501
10
$1.34805
$13.4805
25
$1.27148
$31.787
100
$1.01707
$101.707
250
$0.889922
$222.4805
500
$0.8645
$432.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | LDO (Linear), DDR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 1.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 3.6V |
| Base Product Number | NCP51510 |