onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.2325
$2.2325
10
$2.00165
$20.0165
25
$1.8886
$47.215
100
$1.510975
$151.0975
250
$1.322134
$330.5335
500
$1.284362
$642.181
1000
$1.019939
$1019.939
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Rise / Fall Time (Typ) | 40ns, 20ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1.4A, 2.2A |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 10V ~ 20V |
| Channel Type | Independent |
| Mfr | onsemi |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 600 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NCP5181 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.3V |