onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3965
$1.3965
10
$1.24545
$12.4545
25
$1.18218
$29.5545
100
$0.907725
$90.7725
250
$0.802142
$200.5355
500
$0.759924
$379.962
1000
$0.591052
$591.052
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 140°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Rise / Fall Time (Typ) | 8ns, 8ns |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 5A, 5A |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 20V |
| Channel Type | Independent |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NCP81071 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1.2V, 1.8V |