NCR1WSKR-52-220R
YAGEO
型号:
NCR1WSKR-52-220R
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 220 OHM 10% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient 0/ -500ppm/°C
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 Ohms
Series NCR
Power (Watts) 1W