Mini-Circuits
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Series | - |
| Frequency Range | 1.3GHz ~ 2GHz |
| Phase Difference | 2° |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 50Ohm |
| Return Loss (Min) | 11.79dB |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss (Max) | 0.3dB |
| Product Status | Active |