onsemi
型号:
NCS2220AMUT1G
品牌:
封装:
8-UDFN (1.6x1.6)
批次:
-
描述:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8UDFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0355
$1.0355
10
$0.92815
$9.2815
25
$0.88122
$22.0305
100
$0.676685
$67.6685
250
$0.597968
$149.492
500
$0.566485
$283.2425
1000
$0.4406
$440.6
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Propagation Delay (Max) | 500ns |
| CMRR, PSRR (Typ) | 53dB CMRR, 45dB PSRR |
| Output Type | Complementary, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-UDFN (1.6x1.6) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 6V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 0.85V ~ 6V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 1pA @ 6V |
| Hysteresis | 20mV |
| Current - Quiescent (Max) | 17µA |
| Base Product Number | NCS2220 |