onsemi
型号:
NCV2333DMR2G
品牌:
封装:
8-MSOP
批次:
-
描述:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6815
$1.6815
10
$1.50955
$15.0955
25
$1.42348
$35.587
100
$1.138955
$113.8955
250
$0.99655
$249.1375
500
$0.968088
$484.044
1000
$0.768778
$768.778
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 60 kHz |
| Slew Rate | 0.15V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 270 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 28µA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 60 pA |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 6 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 11 mA |
| Base Product Number | NCV2333 |