onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.57
$0.57
10
$0.5016
$5.016
25
$0.4712
$11.78
100
$0.3572
$35.72
250
$0.303962
$75.9905
500
$0.288762
$144.381
1000
$0.220381
$220.381
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 4.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.9mA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 100 nA |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Base Product Number | NCV33072 |